Home / Uncategorized
Uncategorized
Uncategorized
06.03.2024.
Seminar delegata NSZDK
U skladu sa planiranim aktivnostima, a u sklopu priprema za proljetni dio takmičarske 2023/2024. sezone,...
25.01.2024.
Igrači NK “Stupčanica” Olovo potpisali Ugovor o radu igrača profesionalca
U sjedištu Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, 4 igrača NK „Stupčanica“ iz Olova danas su potpisali...
12.01.2024.
Zimski registracioni periodi u 2024. godini
Izvršni odbor Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine utvrdio je trajanje zimskog registracionog perioda za 2024....
14.12.2023.
Posjeta Premijeru ZDK
Predsjednik Nogometnog saveza ZDK Muris Jabandžić i generalna sekretarka SafijaMahmić posjetili su premijera Nezira Pivića,...
07.12.2023.
Preregistracija igrača NS/FS BiH
Na osnovu Odluke Izvršnog odbora Nogometnog/fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine i Uputstva o načinu sprovođenja...
05.05.2023.
Delegiranje – XVII kolo kvalitetne lige pionira i pretpionira ZDK
Delegiranje za XVII kolo kvalitetne lige pionira i pretpionira ZDK možete preuzeti ovdje.
04.05.2023.
Delegiranje – Kantonalna liga ZDK XVIII kolo
Delegiranje za XVIII kolo Kantonalne lige ZDK možete preuzeti ovdje.
Tabele
Kantonalna Liga ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 |
2 | NK Čelični Grad Steel-City Zenica | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 |
3 | NK Zmaj B.Mahala | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 |
4 | FK Liješeva Visoko | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 |
5 | NK Napredak Šije | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 |
6 | FK Borac Tetovo | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 |
7 | NK Pobjeda Tešanjka | 9 | 3 | 3 | 4 | 9 |
8 | NK Vareš Vareš | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
9 | NK Novi Šeher Šeher | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
10 | NK Proleter Makljenovac | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 |
Tabele
Kvalitetna Liga Pionira ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 |
2 | BFK Simm - Bau Kosova | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 |
3 | NK Žepče 1919 Žepče | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 |
4 | FK Borac Jelah | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
5 | NK Don Bosco Žepče | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 |
6 | NK Tošk Tešanj | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
7 | NK Natron Maglaj | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 |
8 | NK Nemila Nemila | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
10 | NK Moševac Moševac | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 |
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Čelik Zenica | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 |
3 | NK Fortuna Zenica | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 |
4 | NK Bosna Visoko | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 |
5 | FK Rudar Breza | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
6 | FK Rudar Kakanj | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 |
7 | NK Sporting Zenica | 8 | 1 | 1 | 5 | 4 |
8 | NK Tempo Sport Zenica | 8 | 1 | 0 | 6 | 3 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 8 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Tabele
Kvalitetna Liga Pretpionira ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 |
2 | NK Novi Šeher Šeher | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 |
3 | NK Tošk Tešanj | 11 | 8 | 0 | 3 | 25 |
4 | BFK Simm - Bau Kosova | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 |
5 | FK Borac Jelah | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
7 | NK Natron Maglaj | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 |
8 | NK Don Bosco Žepče | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 |
10 | NK Moševac Moševac | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 |
11 | NK Nemila Nemila | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 |
12 | NK Usora Usora | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 |
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 |
3 | FK Rudar Kakanj | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 |
4 | NK Sporting Zenica | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
5 | NK Tempo Sport Zenica | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
6 | NK Bosna Visoko | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
7 | NK Čelik Zenica | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 |
8 | FK Rudar Breza | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 |
10 | NK Vareš Vareš | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Tabele
Pioniri Grupa „A“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Čelik Zenica | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 |
3 | NK Fortuna Zenica | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 |
4 | NK Bosna Visoko | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 |
5 | FK Rudar Breza | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
6 | FK Rudar Kakanj | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 |
7 | NK Sporting Zenica | 8 | 1 | 1 | 5 | 4 |
8 | NK Tempo Sport Zenica | 8 | 1 | 0 | 6 | 3 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 8 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Tabele
Pioniri Grupa „B“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 |
2 | BFK Simm - Bau Kosova | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 |
3 | NK Žepče 1919 Žepče | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 |
4 | FK Borac Jelah | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
5 | NK Don Bosco Žepče | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 |
6 | NK Tošk Tešanj | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
7 | NK Natron Maglaj | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 |
8 | NK Nemila Nemila | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
10 | NK Moševac Moševac | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 |
Tabele
Predpioniri Grupa „A“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 |
3 | FK Rudar Kakanj | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 |
4 | NK Sporting Zenica | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
5 | NK Tempo Sport Zenica | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
6 | NK Bosna Visoko | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
7 | NK Čelik Zenica | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 |
8 | FK Rudar Breza | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 |
10 | NK Vareš Vareš | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Tabele
Predpioniri Grupa „B“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 |
2 | NK Novi Šeher Šeher | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 |
3 | NK Tošk Tešanj | 11 | 8 | 0 | 3 | 25 |
4 | BFK Simm - Bau Kosova | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 |
5 | FK Borac Jelah | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
7 | NK Natron Maglaj | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 |
8 | NK Don Bosco Žepče | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 |
10 | NK Moševac Moševac | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 |
11 | NK Nemila Nemila | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 |
12 | NK Usora Usora | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Delegiranja