mobile logo

Share

 

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA KVALITETNE LIGE PIONIRA

PREDPIONIRA GRUPA ˝A˝

 

za I kolo 24.08.2016. godine u 10,00 i 11,00 sati

VISOKO :                 NK BOSNA – NK MLADOST

                                                    Glavni sudija: Adis Aljukić - Kakanj

                                                           A 1: Benjamin Hekić - Kakanj

                                                           A 2: Kemal Alibašić - Kakanj

                                                    Delegat: Mensur Čehajić - Kakanj

 

OLOVO :             NK STUPČANICA – NK VISPORT (21.09.2016. godina)

                                            Glavni sudija: Bajazid Delibašić - Kakanj

                                                           A 1: Amir Haračić - Kakanj

                                                           A 2: Mirza Musić - Kakanj

                                                     Delegat: Azmir Salčinović - Župča

 

ZENICA:              NK ZSK 2013 – NK TEMPOSPORT (16,00 i 17,00 sati)

                                            Glavni sudija: Muharem Zec - Zenica

                                                           A 1: Amir Subašić - Zenica

                                                           A 2: Mirza Delić - Zenica

                                                     Delegat: Omer Smriko - Zenica

 

ZENICA :               FK RUDAR Z – NK ČELIK

                                            Glavni sudija: Mirza Šabić - Zenica

                                                           A 1: Ahmed Osmančević - Zenica

                                                           A 2: Šatorović Mirza - Zenica

                                                    Delegat: Ahmed Brkić - Zenica

 

KASARNA :          NK ČAJA – FK RUDAR K

                                            Glavni sudija: Haris Muflizović - Kakanj

                                                           A 1: Ajdin Čelebić - Kakanj

                                                           A 2: Armin Šehović - Visoko

                                                    Delegat: Salčinović Azmir - Župča

 

ZENICA :            NK FORTUNA – FK RUDAR B (u 13,00 i 14,00 sati)

                                            Glavni sudija: Ibrahim Strika - Zenica

                                                           A 1: Harun Diglod - Zenica

                                                           A 2: Selmin Osmančević - Zenica

                                                    Delegat: Edin Bašić - Zenica

 

OBAVEZNA NAPOMENA: Sudac koji je glavni na utakmici predpionira, asistent 2 je na utakmici pionira. Sudac koji je asistent 1 na utakmici predpionira, glavni sudije je na utakmici pionira.

 

KOMISIJA ZA SUDIJE I SUĐENJE                                           TAKMIČARSKA KOMISIJA                                                                                                

     Islambegović Hišam s.r.                                                             Dervišević Osman s.r.

UK betting sites, view full information Best UK betting sites bookamkers