mobile logo

  • TAKMIČENJA

    Kantonalna liga ZDK, Kup ZDK, Omladinska liga ZDK, Omladinski kup ZDK, Kvalitetna liga pionira ZDK, Kvalitetna liga predpionira ZDK

    Opširnije

  • Delegiranje

    Službenih lica u ligamaKvalitetna liga predpionira ZDK, Omladinski kup ZDK, Kvalitetna liga pionira ZDK, Omladinska liga ZDK, Kantonalna liga ZDK

    Opširnije

  • 1
  • 2

AKTUELNO Najnovije vijesti

Najnovije vjesti, aktuelnosti ...
Nogometni Savez Zeničko-dobojskog kantona

REZULTATI Nogometni savez ZDK

Rezultati odigranih mečeva ...
Za sve nivoe takmičenja Nogometnog Saveza Zeničko-dobojskog kantona

TABELE Nogometni savez ZDK

Tabele, rezultati, analize...
Za sve nivoe takmičenja Nogometno saveza Zeničko-dobojskog kantona

KUP Takmičenja

Sve informacije, rezultati, analize...
Za  KUP takmičenja Nogometno saveza Zeničko-dobojskog kantona

NAJNOVIJE VIJESTI NOGOMETNI SAVEZ ZDK

Delegiranje XVI kola KLP "B"

Share

 

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA KVALITETNE LIGE PIONIRA

PREDPIONIRA GRUPA ˝B˝

za XVI kolo 23/24.04.2016. godine u 10,00 i 11,00 sati

 

Jelah:                              NK BORAC- NK VIS (subota)

                                               Glavni sudija: Dedić Anes-Zenica

                                                           A 1:Kovačević Jasmin-Zenica

                                                           A 2: Imamović Fahir-Zenica

                                                    Delegat: Šimunović Slavko - Usora

 

N.Šeher:                          NK NOVI ŠEHER- NK KRIVAJA (subota)

                                       Glavni sudija: Ribić Amer-Zenica

                                                           A 1:Pašalić Ena-Zenica

                                                           A 2:Osmančević Ahmed-Zenica

                                                     Delegat: Pašalić Armin - Zenica

 

Šije:                                 NK NAPREDAK- NK TOŠK (nedelja)

                                       Glavni sudija:Šeljmo Benjamin-Zenica

                                                           A 1:Baručija Jasmin-Zenica

                                                           A 2: Mašić Elvin-Kosova

                                                     Delegat: Ajanović Aldin - Zenica

 

ŽEPČE :                           NK DON BOSCO- NK ŽEPČE (nedelja u 11,30 i 12,30 sati)

                                       Glavni sudija: Čelebić Ajdin-Kakanj

                                                           A 1: Strika Ibrahim-Zenica

                                                           A 2: Sarvan Alen-Zenica

                                                    Delegat: Kavaz Safeta - Zenica

 

Maglaj:                            NK NATRON- NK USORA (nedelja)

                                       Glavni sudija: Šarić Harun -Zenica

                                                           A 1:Pašalić Emina-Zenica

                                                            A 2: Šatorović Mirza-Zenica

                                                    Delegat: Pjanić Kenan - Zenica

 

OBAVEZNA NAPOMENA: Sudac koji je glavni na utakmici predpionira, asistent 2 je na utakmici pionira. Sudac koji je asistent 1 na utakmici predpionira, glavni sudije je na utakmici pionira.

 

KOMISIJA ZA SUDIJE I SUĐENJE                                           TAKMIČARSKA KOMISIJA                                                                                                

     Islambegović Hišam s.r.                                                            Dervišević Osman s.r.

GALERIJA FOTOGRAFIJA NOGOMETNI SAVEZ ZDK

UK betting sites, view full information Best UK betting sites bookamkers