Zimski registracioni period 2016. godine

Izvršni odbor Nogometnog/fudbalskog saveza BiH na sjednici održanoj 09.11.2015. godine u Sarajevu, utvrdio je trajanje zimskog registracionog perioda za 2016 godinu.

Registracioni period za igrače velikog nogometa traje od 25.01.2016. do 19.02.2016. godine, odluku možete preuzeti ovdje

Zimski registracioni period za igrače futsala traje od 28.12.2015. do 15.01.2016. godine, odluku možete preuzeti ovdje

Tabela Kantonalne lige

TABELA KANTONALNE LIGE                                                                                          za jesenji dio takmičarske 2015/2016.g.

       
FORTUNA1082027:1326
NAPREDAK1070323:1221
PROLETER1061329:1819
KOSMOS1061322:1219
ZMAJ1060431:2618
BORAC1052326:1817
STUPČANICA1051416:1416
NEMILA1043311:1415
VIS1020810:186
GRADINA101098:323
MOŠEVAC1000106:320

Raspored takmičenja Kantonalne lige

RASPORED TAKMIČENJA KANTONALNE LIGE

I kolo 22/23.08.2015. godine u 17,00 sati
Makljenovac: Proleter Borac                  5:3
Šije: Gradina Vis                                    1:2
Zenica: Fortuna Zmaj                             5:4
Šije: Napredak Nemila                           5:0
Maglaj: Moševac Stupčanica                 0:2

II kolo 29/30.08.2015. godine u 16,30 sati
Šije:            Napredak – Moševac          2:1
B.Mahala:   Zmaj – Nemila                     2:1
Kosova:       Vis – Fortuna                      1:2
Tetovo:         Borac – Gradina                4:1
Gračanica:    Kosmos – Proleter            3:1

III kolo 05/06.09.2015. godine u 16,00 sati
Šije:         Gradina – Kosmos              1:3
Zenica:     Fortuna – Borac                 5:4
Kosova:    Vis – Nemila                      1:2
Maglaj:     Moševac – Zmaj                 2:4
Olovo:      Stupčanica – Napredak      3:1

IV kolo 12/13.09.2015. godine u 15,30 sati
B.Mahala:      Zmaj Stupčanica       4:2
Kosova:         Vis Moševac             3:0
Tetovo:           Borac Nemila           0:0
Gračanica:     Kosmos Fortuna      1:1
Makljenovac: Proleter Gradina      5:1

V kolo 19/20.09.2015. godine u 15,30 sati
Zenica: Fortuna – Proleter              2:1
Gračanica: Kosmos – Nemila         4:0
Maglaj: Moševac – Borac               0:4
Olovo: Stupčanica – Vis                1:0
Šije: Napredak – Zmaj                   2:1

VI kolo 26/27.09.2015. godine u 15,00 sati
Kosova: Vis – Napredak                         0:2
Tetovo: Borac – Stupčanica                    1:1
Gračanica: Kosmos – Moševac              3:0
Makljenovac: Proleter – Nemila              1:1
Šije: Gradina – Fortuna                           0:3

VII kolo 03/04.10.2015. godine u 14,30 sati
Šije: Gradina – Nemila                         0:1
Maglaj: Moševac – Proleter                 1:2
Olovo: Stupčanica – Kosmos               2:1
Šije: Napredak – Borac                        3:1
B.Mahala: Zmaj – Vis                           2:1

VIII kolo10/11.10.2015.godine u 14,00 sati
Tetovo: Borac – Zmaj                            6:2
Gračanica: Kosmos – Napredak           2:1
Makljenovac: Proleter – Stupčanica     2:1
Šije: Gradina – Moševac                      4:2
Zenica: Fortuna – Nemila                     0:0

IX kolo 17/18.10.2015. godine u 14,00 sati
Maglaj: Moševac – Fortuna                0:5
Olovo: Stupčanica – Gradina             2:0
Šije: Napredak – Proleter                  3:2
B.Mahala: Zmaj – Kosmos                3:0
Kosova :Vis – Borac                          0:1

X kolo 24/25.10.2015. godine u 13,30 sati
Gračanica: Kosmos – Vis                    4:1
Makljenovac: Proleter – Zmaj             7:2
Šije: Gradina – Napredak                   0:3
Zenica: Fortuna – Stupčanica             2:1
Maglaj: Moševac – Nemila                  0:3

XI kolo 31.10.01.11.2015. godine u 13,30 sati
Olovo: Stupčanica  –  Nemila              1:3
Šije: Napredak –  Fortuna                   1:2
B.Mahala: Zmaj – Gradina                  7:0                                                                          Kosova: Vis Proleter                          1:3
Tetovo: Borac Kosmos                       2:1

Raspored takmičenja Kvalitetne lige pionira i predpionira

 

RASPORED UTAKMICA KVALITETNE LIGE PIONIRA I PREDPIONIRA 

 

I kolo 22/23.08.2015. godine u 10,00 i 11,00 sati PP            P
Breza Rudar B Fortuna 13:3 4:1
Zenica ZSK 2013 Čaja 0:4
 1:4
Zenica Rudar Z Tempo S. 0:3  0:6
Visoko Luke Visport Rudar K  2:5  0:6
Kakanj Mladost Čelik  0:3  2:1
Olovo Stupčanica Bosna  0:4  1:1
II kolo 26.08. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati SRIJEDA REZULTAT
Zenica Fortuna Bosna 1:0 1:3
Zenica Čelik Stupčanica  6:0  2:0
Kakanj Rudar K Mladost  2:0  6:0
Zenica Tempo S. Visport  3:0  3:0
Kasarna Čaja Rudar Z  3:0  1:4
Breza Rudar B ZSK 2013  9:0  2:1

 

III kolo 29/30.08. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Zenica ZSK 2013 Fortuna 0:4 1:0
Zenica Rudar Z Rudar B  1:1  1:2
Visoko Luke Visport Čaja  2:1  1:1
Kakanj Mladost Tempo S.  0:2  3:0
Olovo Stupčanica Rudar K  1:12  0:3
Visoko Bosna Čelik  1:1  0:3

 

IV kolo 05/06.09. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Zenica Fortuna Čelik 4:2 0:12
Kakanj Rudar K Bosna  3:1  0:0
Zenica Tempo S. Stupčanica  14:0  9:0
Kasarna Čaja Mladost  0:3  1:1
Breza Rudar B Visport  4:1  5:1
Zenica ZSK 2013 Rudar Z  0:4  2:3

 

V kolo 12/13.09. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Zenica Rudar Z Fortuna 3:1 2:1
Visoko Luke Visport ZSK 2013  6:0  3:1
Kakanj Mladost Rudar B  0:3  2:1
Olovo Stupčanica Čaja  0:6  1:4
visoko Bosna Tempo S.  0:4  1:1
zenica Čelik Rudar K  1:2  4:0

 

VI kolo 19/20.09. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Zenica Fortuna Rudar K 0:7 2:7
Zenica Tempo S. Čelik  4:0  0:3
Kasarna Čaja Bosna  1:0  1:4
Breza Rudar B Stupčanica  14:0  5:2
Zenica ZSK 2013 Mladost  0:3  2:1
Zenica Rudar Z Visport  1:2  0:3

 

VII kolo 26/27.09. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Visoko Luke Visport Fortuna 1:2 7:3
Kakanj Mladost Rudar Z  6:2  5:1
Olovo Stupčanica ZSK 2013  1:3  1:2
Visoko Bosna Rudar B  0:5  0:1
Zenica Čelik Čaja  0:2  9:0
Kakanj Rudar K Tempo S.  0:3  0:0

 

VIII kolo 03/04.10. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Zenica Fortuna Tempo S. 0:3 1:6
Kasarna Čaja Rudar K  1:1  0:4
Breza Rudar B Čelik  1:0  1:3
Zenica ZSK 2013 Bosna  1:1  1:0
Zenica Rudar Z Stupčanica  9:0  2:1
Visoko Luke Visport Mladost  1:0 2:1

 

IX kolo 10/11.10. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Kakanj Mladost Fortuna 5:0 7:4
Olovo Stupčanica Visport  0:2 1:2
Visoko Bosna Rudar Z  3:0 3:1
Zenica Čelik ZSK 2013  7:0 5:0
Kakanj Rudar K Rudar B  0:2 3:1
Zenica Tempo S. Čaja  3:0 8:0

 

X kolo 17/18.10. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Zenica Fortuna Čaja 0:2 0:0
Breza Rudar B Tempo S.  2:0 1:3
Zenica ZSK 2013 Rudar K  0:3  0:3
Zenica Rudar Z Čelik  0:4 0:4
Visoko Luke Visport Bosna  0:3  0:2
Kakanj Mladost Stupčanica  9:0  3:0

 

 

XI kolo 24/25.10. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Olovo Stupčanica Fortuna 0:2 2:0
Visoko Bosna Mladost  1:0  1:1
Zenica Čelik Visport  3:1  4:0
Kakanj Rudar K Rudar Z  6:1  5:0
Zenica Tempo S. ZSK 2013  3:0  7:0
Kasarna Čaja Rudar B  1:3  1:4

 

XII kolo  31.10/01.11. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati PROLJECE REZULTAT
Zenica Fortuna Rudar B nedelja 0:4 0:5
Kasarna Čaja ZSK 2013 nedelja  2:0  1:1
Zenica Tempo S. Rudar Z subota  1:1  11:0
Kakanj Rudar K Visport nedelja  0:0  3:0
Zenica Čelik Mladost nedelja  1:1  1:0
Visoko Bosna Stupčanica nedelja  5:2  0:1

 

XIII kolo 07/08.11. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati PROLJECE REZULTAT
Visoko Bosna Fortuna nedelja 1:1 5:1
Olovo Stupčanica Čelik subota  0:3  0:1
Kakanj Mladost Rudar K subota  0:3  1:4
Visoko Visport Tempo S. subota  0:3  1:6
zenica Rudar Z Čaja nedelja  1:1  4:2
Zenica ZSK 2013 Ruda B subota  0:3  1:1

 

XIV kolo 14/15.11. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati PROLJECE REZULTAT
Zenica Fortuna ZSK 2013 2:0 1:2
Breza Rudar B Rudar Z  9:0  2:0
Kasarna Čaja Visport  0:1  2:2
Kakanj Mladost Tempo S.  0:1  0:1
Kakanj Rudar K Stupčanica  6:1  3:1
Zenica Čelik Bosna  4:1  4:0

TABELA KVALITETNE LIGE PIONIRA I PREDPIONIRA GRUPA “A”                       nakon XIII kola takmičarske 2015/2016.godine

       
PREDPIONIRI
RUDAR B13121055:637
TEMPO SPORT13101239:531
RUDAR K1392241:1129
ČAJA1372425:1323
ČELIK1362531:1620
MLADOST1361629:1619
BOSNA1353520:2018
VISPORT1351717:2516
FORTUNA1351718:3716
RUDAR Z1333723:3112
ZSK 20131311114:504
STUPČANICA1300134:760
PIONIRI
ČELIK13120149:336
TEMPO SPORT13102161:732
RUDAR K13102144:832
RUDAR B1381433:1925
BOSNA1354420:1319
MLADOST1352624:2717
VISPORT1351720:3616
RUDAR Z1350818:4415
ZSK 20131342713:3114
ČAJA1324716:4210
STUPČANICA13211010:347
FORTUNA13011214:581

 

 

 

 

RASPORED UTAKMICA KVALITETNE LIGE PIONIRA I PREDPIONIRA 

I kolo 22/23.08.2015. godine u 10,00 i 11,00 sati PP            P
Maglaj Natron Borac 1:0 0:5
Žepče Don Bosco Napredak  9:1  3:1
Šeher Novi Šeher Tošk  1:0  3:0
Kosova Vis Usora  1:0  0:0
Zavidovići Krivaja Žepče  1:2  1:0

 

II kolo 29/30.08. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Jelah Borac Žepče  3:0  1:1
Usora Usora Krivaja  0:9  0:3
Tešanj Tošk Vis  0:4  6:1
Šije Napredak Novi Šeher  2:3  3:1
Maglaj Natron Don Bosco  1:2  1:3

 

III kolo 05/06.09. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
žepče Don Bosco Borac 1:0 2:0
Šeher Novi Šeher Natron  1:1  5:1
Kosova Vis Napredak  1:1  1:1
Zavidovići Krivaja Tošk  0:3  4:0
Žepče Žepče Usora  3:0  3:0

 

IV kolo 12/13.09. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Jelah Borac Usora 5:0 5:0
Tešanj Tošk Žepče  2:1  1:0
Šije Napredak Krivaja  2:4  0:2
Maglaj Natron Vis  3:2  7:1
Žepče Don Bosco Novi Šeher  5:0  1:2

 

V kolo 19/20.09. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Šeher Novi Šeher Borac 3:0  1:2
Kosova Vis Don Bosco  0:1  1:4
Zavidovići Krivaja Natron  0:4  10:0
Žepče Žepče Napredak  1:2  4:2
Usora Usora Tošk  0:8  0:3

 

VI kolo 26/27.09. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Jelah Borac Tošk 1:4 2:2
Šije Napredak Usora  3:0  9:0
Magla Natron Žepče  6:0  2:1
Žepče Don Bosco Krivaja  2:0  2:5
Šeher Novi Šeher Vis  0:1  1:0

 

VII kolo 03/04.10. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Kosova Vis Borac  1:0 1:3
Zavidovići Krivaja Novi Šeher  1:0 1:2
Žepče Žepče Don Bosco  1:2 0:0
Usora Usora Natron  0:5 1:1
Tešanj Tošk Napredak  5:0 4:0

 

VIII kolo 10/11.10. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Jelah Borac Napredak 3:1 0:1
Maglaj Natron Tošk  1:0 2:1
Žepče Don Bosco Usora  5:0 5:1
Šeher Novi Šeher Žepče  1:0 1:0
Kosova Vis Krivaja  1:4 0:3

 

IX kolo 17/18.10. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati REZULTAT
Zavidovići Krivaja Borac 1:1 4:2
Žepče Žepče Vis  0:4 4:2
Usora Usora Novi Šeher  0:8 0:2
Tešanj Tošk Don Bosco  2:2 1:1
Šije Napredak Natron  2:4 6:2

 

X kolo 24/25.10. 2015. godine u 10,00 i 11,00 sati PROLJECE REZULTAT
Jelah Borac Natron 1:3 3:0
Šije Napredak Don Bosco  2:2 0:2
Tešanj Tošk Novi Šeher  5:1 0:3
Usora Usora Vis  0:3 2:2
Žepče Žepče Krivaja

 

XI kolo 31.10/01.11.2015. godine u 10,00 i 11,00 sati PROLJECE REZULTAT
Žepče Žepče Borac nedelja 0:2 0:1
Zavidovići Krivaja Usora subota  4:0 2:0
Kosova Vis Tošk nedelja  2:1 0:2
Šeher Novi Šeher Napredak subota  2:1 4:1
Žepče Don Bosco Natron subota  1:0 3:0

 

TABELA KVALITETNE LIGE PIONIRA I PREDPIONIRA GRUPA “B”                       nakon XI kola takmičarske 2015/2016.godine

       
PIONIRI
KRIVAJA11100137:630
NOVI ŠEHER1190225:927
DON BOSCO1172226:1223
BORAC1162324:1220
TOŠK1152420:1617
NAPREDAK1141624:2313
ŽEPČE1132613:1411
NATRON1131716:3810
VIS110389:333
USORA 110384:353
PREDPIONIRI
DON BOSCO1192032:729
NATRON1181229:925
VIS1171320:1022
TOŠK1161430:1319
KRIVAJA1161427:1519
NOVI ŠEHER1161420:1619
BORAC1141616:1513
NAPREDAK1122717:348
ŽEPČE112098:266
USORA1100110:540

 

 

Raspored takmičenja Omladinske lige

RASPORED UTAKMICA OMLADINSKE LIGE
I kolo 22/23.08.2015. godine u 11,00 i 13,00 sati

Zavidovići Krivaja Novi Šeher           2:1      5:0
Usora Usora Rudar B                       1:2      0:3
Maglaj Natron Don Bosco                 4:6     4:0
Zenica Fortuna Pobjeda                    4:0     4:1

II kolo 29.08. 2015. godine

Šeher Novi Šeher Pobjeda                 6:0     6:0
Žepče Don Bosco Fortuna                 3:0     2:2
Breza Rudar B Natron                        3:0     3:0
Zavidovići Krivaja Usora                     3:1     3:0

III kolo 05/06.09. 2015. godine u 11,00 i 13,00 sati

Usora Usora Novi Šeher                     3:4   4:2
Maglaj Natron Krivaja                         1:4   2:3
Zenica Fortuna Rudar B                     0:2   0:4
Tešanjka Pobjeda Don Bosco            1:7   2:0

 

IV kolo 12/13.09. 2015. godine u 11,00 i 13,00 sati
Šeher Novi Šeher – Don Bosco                 3:0     2:1
Breza Rudar B – Pobjeda                          9:0     1:1
Zavidovići Krivaja – Fortuna                      4:3     2:0
Usora Usora – Natron                               1:3     1:10

 

V kolo 19/20.09. 2015. godine u 11,00 i 13,00 sati
Maglaj Natron – Novi Šeher                      1:0     3:1
Zenica Fortuna – Usora                            2:2     3:3
Tešanjka Pobjeda – Krivaja                      1:7     1:2
Žepče Don Bosco – Rudar B                    1:1     0:8

 

VI kolo 26/27.09. 2015. godine u 11,00 i 13,00 sati
Šeher: Novi Šeher – Rudar B                1:0     2:1
Zavidovići: Krivaja – Don Bosco            0:1     2:0
Usora: Usora – Pobjeda                        2:0     1:1
Maglaj: Natron – Fortuna                      3:0      3:0

 

VII kolo 03/04.10.2015. godine u 11,00 i 13,00 sati
Zenica: Fortuna – Novi Šeher       3:2     3:3
Tešanjka: Pobjeda – Natron          0:6     2:1
Žepče: Don Bosco – Usora           5:1     5:0
Breza: Rudar B – Krivaja              2:1      1:1

 

TABELA OMLADINSKE LIGE                                                                                            za jesenji dio takmičarske 2015/2016. godine

       
KADETI
RUDAR B751119:416
DON BOSCO751123:1016
KRIVAJA750221:1015
NOVI ŠEHER740317:912
NATRON740318:1412
FORTUNA721412:167
USORA711511:194
POBJEDA70072:410
JUNIORI
KRIVAJA761020:719
RUDAR B751129:316
NATRON740316:1012
NOVI ŠEHER731317:1610
POBJEDA72147:237
FORTUNA713315:206
USORA71249:205
DON BOSCO71157:214